Bizden Haberler / Genel

EŞYA DEPOLAMADA EKODA'DAN GÖRÜNTÜLER

Allianz Sigorta güvencesi ile, 7/24 Hırsız Alarm ve Kamera yüksek güvenlik sistemler ile, Profösyönel firmalara düzenli ilaçlama yapılması ile, Merkezi konum ve Uygun ile fiyatları ile, Ekoda olarak tavsiye ettiğimiz ve önerdiğimiz nakliye firmalarının yapmış olduğu eşya depolamasına ait fotoğraf karelerini kıymetli bilgilerinize sunarız.

Tümünü Oku

MALİ MÜŞAVİRLER İÇİN EVRAK DEPOLAMA HİZMETİ EKODA'DA

Sayın Mali Müşavir, Bazı meslektaşlarınıza sorun yaratan bir konuda sizlere bir çözüm sunmak amacıyla size ulaşmış bulunuyoruz. Kurumsal olmayan birçok müşteriniz, yasal olarak 5 ya da 10 yıl saklanması gereken evrakların muhafazasını mali müşavir veya muhasebecilerinden talep etmektedirler. Çoğu zaman bu müşterileri kıramadığımız için yıllarca saklamak durumunda kalınan bu koliler bürolarda ciddi yerler kaplayabiliyorlar. Müşterilerinize sunabileceğiniz EkOda hizmeti ile böylesi sıkıntılı durumlardan kurtulabilirsiniz. Müşterilerinize sadece aylık 45 TL karşılığında şehrin merkezinde, 7/24 ulaşılabilir minik dolaplarda güvenli depolama hizmeti sunmaktayız. Profesyonel arşivleme hizmeti talep etmeyen doktor, klinik, avukat vb meslek gruplarını içeren bu küçük işyeri sahibi müşterilerinize ve sanal ofisleri kullanan müşterilerinize önerebileceğiniz bu depolama imkanı ile hem müşterilerinize güvenli, kolay ve ekonomik bir çözüm sunmuş olursunuz hem de siz büronuzda ferahlık sağlayıp, ilgili evrakların sorumluluğundan kurtulmuş olursunuz. Minik dolaplarımızın ebatları ile görseli ekte bilgilerinize sunulmuştur. Aynı mahalde minik dolaplarımızın haricinde muhtelif büyüklüklerde kişisel depolama odaları da kiralamaktayız; ayrıca bu odalar, işyeri kurmak için adres olarak da gosterilebilmektedir (adres gösterme için şimdilik ilave bir ücret talep edilmemektedir).

Tümünü Oku

FAZLA EŞYALARINIZLA BAŞINIZ DERTTE İSE... ÇÖZÜM EKODA

Bünyemizde 9 – 20 m3 (1,50×2,00×3,10 m3 – 2,50×2,75×3,10 m3) aralığındaki odalarımız mevcuttur. Bu odalar, ev ya da işyerlerinde aktif kullanılmayan eşyaların sürekli veya geçici olarak güvenli bir şekilde depolanmasına uygundur. Odalarımız aylık olarak kiralanabileceği gibi uzun dönemli kiralamalar da yapılabilecektir. Müşterilerimiz bu mekanları adres göstererek şirket de kurabilirler. 5-10 Yıl yasal saklama zorunluluğu olan resmi evrakların pratik bir şekilde saklanabileceği 2 büyük valiz kapasiteli dolaplarımız da mevcuttur. Depolama alanımız, İstanbul Anadolu yakasının merkezinde Dudullu’daki Kadosan Sanayi Sitesi’nde olup tüm ana arterlerden kolayca ulaşılabilir durumdadır. Tam otomasyon sistemi ile yönetilen mekanımızın geneli ve oda girişleri kapalı devre kamera izleme ve kayıt sistemi ile sürekli kontrol altında olup yangın, hırsızlık ve benzeri alarm ve güvenlik donanımları ile koruma altındadır. Müşterilerimizin odalarına 7/24 erişim imkanı vardır.

Tümünü Oku

EŞYALARINIZ ALLIANZ SİGORTA İLE GÜVENCE ALTINDA...

Ekoda’nızdaki eşyalarınız, sözleşme süresi boyunca ALLIANZ SİGORTA tarafınca 5.000 TL’lik azami sigorta bedeli ile ücretsiz sigortalanmaktadır. Bu sayede eşyalarınız deprem, yangın, sel ve hırsızlık gibi istenmeyen risklere karşı belirtilen bedel dahilinde güvence altına alınmaktadır.

Tümünü Oku

EKODA AVANTAJLARI İLE YAŞAMINIZI KOLAYLAŞTIRIN...

Ekoda, sizlere kolay ulaşabileceğiniz merkezi konumda, evinizin/işyerinizin konforunu aratmayacak kalitede depolama alanları hizmeti sunuyor. Ekoda'nın eşya depolama alanları ve kişiye özel depolama imkanlarıyla yaşamınızı genişletin. Ekoda kişiye özel eşya depolama ihtiyaçlarınız için özel çözümler sunar. Ekoda eşya depolama alanları hayatınıza yer açan, yaşamınızı kolaylaştıran yardımcınızdır.

Tümünü Oku