Bizden Haberler / Kurumsal

KURUMSAL FİRMALAR İÇİN DEPOLAMA HİZMETİ EKODA'DA

Kurumsal firmalar malzeme depolama ihtiyaçlarını artık Ekoda'da depo ünitesi kiralayarak yapıyorlar. Ekoda'nın kullanımı çok kolaydır. Deponuzun anahtarı sadece sizde kalacağı için 7/24 istediğiniz zaman ihtiyacınız olan malzemelerinize kolayca ulaşabilir ve hatta opsiyonel akıllı sistem uygulamamız ile odanızı 7/24 kamera ile izleyebilir, ortam sıcakle nem değerlerini kontrol edebilirsiniz. Aylık veya istediğiniz zaman aralığında malzemeleriniz güvenle ve sigortalı olarak saklanacaktır. Arzu ettiğinizde Ekoda'nızda büyütme veya küçültme yapabilirsiniz.

Tümünü Oku

ECZANE SAHİPLERİ İÇİN EVRAK DEPOLAMA HİZMETİ EKODA'DA

Sayın Eczane Sahipleri, Malumunuz, özellikle işlek bölgelerde kiralama metrekare birim fiyatları oldukça yüksektir. Bu maliyetleri çıkarabilmek adına eczanelerimizde azami mal çeşitliliği sunmaya çalışıyoruz, bunun için de işyeri alanımızın çoğunu teşhir alanı olarak ayırmaya çalışırız. Hal böyle olunca depolama alanımız çok kısıtlanmış olmaktadır. Bu durumda kullanmadığımız ama atamadığımız, örneğin yasal mevzuatlar gereği uzun yıllar saklamak zorunda olduğumuz fatura, resmî evraklar, vb. ile diğer sakladığımız eşyaların depolanması çoğu zaman karşımıza bir sorun olarak çıkabilmektedir. Sizlere sunabileceğiniz EkOda hizmeti ile işyerlerinde ciddi sorunlar yaratabilen fazla kolilerin depolanmasına çözüm sağlamaktayız. Aylık sadece 45 TL karşılığında şehrin merkezinde, 7/24 ulaşılabilir minik dolaplarda güvenli depolama hizmeti sunmaktayız. Böylece eczanenizde hem ferahlık sağlayabilirsiniz hem de teşhir alanınızı genişletebileceğiniz için burada sergileyeceğiniz ürün çeşitlerini arttırarak kazancınızı yükseltebilirsiniz.

Tümünü Oku

İŞ HAYATINA YENİ BAŞLAYAN GİRİŞİMCİLER...

Ekoda üzerinden firma kuruluşları yapabilirler. Ekoda'larını depo alanı olarak kullanabilirler. Akıllı otomasyon sistemi vasıtası ile Ekoda'larına 7 gün/24 saat giriş çıkış yapabilirler. Sanal ofis ve ofis kiralama hizmeti veren firmalarda karşılaşacakları depo alanı eksikliğini çok daha ekonomik şekilde giderebilirler.

Tümünü Oku