Bizden Haberler / Yenilikler ve Hizmetler

OPSİYON SEÇENEKLERİMİZE YENİ İLAVELER

Ekoda, müşterilerinden gelen istekler doğrultusunda opsiyon seçeneklerine yenilerini ekledi. Özellikle eşya taşıma ve boşaltma sırasında ihtiyaç duyulan kilit, koli, streç filim, balonlu naylon vs gibi sarf malzemeler artık Ekoda tarafından müşterine hızlıca temin edilmekte olup koli bant temini ve translapalet kullanımı ÜCRETSİZ olarak Ekoda tarafından sağlanmaktadır.

Tümünü Oku

2XL'TAN 4XL'A KADAR YENİ ODALAR EKODA'DA

Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine, 2XL'tan (26 m3) başlayan ve 4XL'a (34 m3) kadar çıkan yeni odalarını müşterilerinin hizmetine sunmaya başladı. Özellikle, fazla eşyası olan bireysel müşterilerimiz ve fazla miktarda malzeme & evrak depolamak isteyen kurumsal müşterilerimiz için ideal olan yeni oda tiplerimiz ile her türlü oda boyutuna cevap verebilmekteyiz.

Tümünü Oku

HER TÜRLÜ EBAT TAKİ EŞYALARINIZ İÇİN NAKLİYAT FİRMA ÖNERİLERİ EKODA'DA

Talep ederseniz konusunda uzman ve butik hizmet veren çözüm ortağımız üzerinden sadece İstanbul içi değil dünyanın birçok noktasından birçok noktasına kadar siz müşterilerimize nakliye-taşıma-boşaltma hizmeti için iletişim detayları sunabiliyoruz. Nakliye-taşıma-boşaltma hizmet fiyat ve iletişim detayları için +90 216 518 94 94 numaralı telefondan operasyon birimimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Tümünü Oku

DOLAP BOYUTUNDA KİRALAMA AVANTAJI EKODA'DA

Önemli dosyalarınız, sürekli ihtiyacınız olan eşyalarınız, önemli olduğunu düşündüğünüz malzemeleriniz, sezonluk veya belli bir dönem için saklamak istediğiniz eşyalarınız için Ekoda sizlere dolap büyüklüğünde depolama imkanı sunmaktadır. Bununla birlikte sürekli seyahat edenler, okumak için İstanbula gelip yaz dönemi İstanbul dışına ailesinin yanında kalmaya giden öğrenciler ve daha bir çok kişi ve sektör için ekonomik depolama imkanı Ekoda da !!!

Tümünü Oku