Bizden Haberler

KURUMSAL FİRMALAR İÇİN DEPOLAMA HİZMETİ EKODA'DA

Kurumsal firmalar malzeme depolama ihtiyaçlarını artık Ekoda'da depo ünitesi kiralayarak yapıyorlar. Ekoda'nın kullanımı çok kolaydır. Deponuzun anahtarı sadece sizde kalacağı için 7/24 istediğiniz zaman ihtiyacınız olan malzemelerinize kolayca ulaşabilir ve hatta opsiyonel akıllı sistem uygulamamız ile odanızı 7/24 kamera ile izleyebilir, ortam sıcakle nem değerlerini kontrol edebilirsiniz. Aylık veya istediğiniz zaman aralığında malzemeleriniz güvenle ve sigortalı olarak saklanacaktır. Arzu ettiğinizde Ekoda'nızda büyütme veya küçültme yapabilirsiniz.

Tümünü Oku

SELF STORAGE IN ISTANBUL

English speaking self storage facility now in town. From mini storage upto any size of unit storage is available at Ekoda Self Storage Facility. Ekoda is located in the Anatolian side of Istanbul which is close to Sabiha Gokcen Airport. Apart from our standart self storage service, Now Ekoda is offering daily or weekly luggage & baggage deposit service to his customers by utilizing locker type mini units.

Tümünü Oku

GÜNLÜK 15 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR İLE SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI YAKININDA EMANET EŞYA DEPOLAMA İMKANI EKODA'DA

Ekoda, emanet eşya depolama imkanını müşterilerine sunmaya başladı. Özellikle Sabiha Gökçen Havalimanı yakında, günlük 15 TL'den başlayan fiyatlar ile günlük, haftalık ve aylık parça eşya depolama Ekoda'da. Sigortalı, hijyenik, temiz ve güvenli ortamlarda dolap temin hizmetini Ekoda siz müşterilerine sunuyor. Özellikle havaliman'ındaki yüksek emanet eşya fiyatlarına alternatif olarak son derece ekonomik bedeller ile emanet eşya depolama artık Ekoda'da. 0.75 m3 (En: 1 metre - Boy: 0.75 metre - Yükseklik: 1 metre) olan emanet eşya dolaplarımıza 2 adet büyük bavul veya 3 adet küçük bavul veya 4 adet standart koli veya 12 adet küçük koli eşya sığmaktadır.

Tümünü Oku

EŞYA DEPOLAMADA EKODA'DAN GÖRÜNTÜLER

Allianz Sigorta güvencesi ile, 7/24 Hırsız Alarm ve Kamera yüksek güvenlik sistemler ile, Profösyönel firmalara düzenli ilaçlama yapılması ile, Merkezi konum ve Uygun ile fiyatları ile, Ekoda olarak tavsiye ettiğimiz ve önerdiğimiz nakliye firmalarının yapmış olduğu eşya depolamasına ait fotoğraf karelerini kıymetli bilgilerinize sunarız.

Tümünü Oku

OPSİYON SEÇENEKLERİMİZE YENİ İLAVELER

Ekoda, müşterilerinden gelen istekler doğrultusunda opsiyon seçeneklerine yenilerini ekledi. Özellikle eşya taşıma ve boşaltma sırasında ihtiyaç duyulan kilit, koli, streç filim, balonlu naylon vs gibi sarf malzemeler artık Ekoda tarafından müşterine hızlıca temin edilmekte olup koli bant temini ve translapalet kullanımı ÜCRETSİZ olarak Ekoda tarafından sağlanmaktadır.

Tümünü Oku

ECZANE SAHİPLERİ İÇİN EVRAK DEPOLAMA HİZMETİ EKODA'DA

Sayın Eczane Sahipleri, Malumunuz, özellikle işlek bölgelerde kiralama metrekare birim fiyatları oldukça yüksektir. Bu maliyetleri çıkarabilmek adına eczanelerimizde azami mal çeşitliliği sunmaya çalışıyoruz, bunun için de işyeri alanımızın çoğunu teşhir alanı olarak ayırmaya çalışırız. Hal böyle olunca depolama alanımız çok kısıtlanmış olmaktadır. Bu durumda kullanmadığımız ama atamadığımız, örneğin yasal mevzuatlar gereği uzun yıllar saklamak zorunda olduğumuz fatura, resmî evraklar, vb. ile diğer sakladığımız eşyaların depolanması çoğu zaman karşımıza bir sorun olarak çıkabilmektedir. Sizlere sunabileceğiniz EkOda hizmeti ile işyerlerinde ciddi sorunlar yaratabilen fazla kolilerin depolanmasına çözüm sağlamaktayız. Aylık sadece 45 TL karşılığında şehrin merkezinde, 7/24 ulaşılabilir minik dolaplarda güvenli depolama hizmeti sunmaktayız. Böylece eczanenizde hem ferahlık sağlayabilirsiniz hem de teşhir alanınızı genişletebileceğiniz için burada sergileyeceğiniz ürün çeşitlerini arttırarak kazancınızı yükseltebilirsiniz.

Tümünü Oku

WHATSAPP DESTEK HATTIMIZ

WhatsApp destek hattımız 0530 940 61 45 ile siz müşterilerimize daha yakınız. Her türlü operasyonel ve/veya bilgi isteklerinizde 7/24 şirket direkt hattımızı arayabileceğiniz gibi WhatsApp destek hattımızdan da bize ulaşabilirsiniz.

Tümünü Oku

2XL'TAN 4XL'A KADAR YENİ ODALAR EKODA'DA

Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine, 2XL'tan (26 m3) başlayan ve 4XL'a (34 m3) kadar çıkan yeni odalarını müşterilerinin hizmetine sunmaya başladı. Özellikle, fazla eşyası olan bireysel müşterilerimiz ve fazla miktarda malzeme & evrak depolamak isteyen kurumsal müşterilerimiz için ideal olan yeni oda tiplerimiz ile her türlü oda boyutuna cevap verebilmekteyiz.

Tümünü Oku

HER TÜRLÜ EBAT TAKİ EŞYALARINIZ İÇİN NAKLİYAT FİRMA ÖNERİLERİ EKODA'DA

Talep ederseniz konusunda uzman ve butik hizmet veren çözüm ortağımız üzerinden sadece İstanbul içi değil dünyanın birçok noktasından birçok noktasına kadar siz müşterilerimize nakliye-taşıma-boşaltma hizmeti için iletişim detayları sunabiliyoruz. Nakliye-taşıma-boşaltma hizmet fiyat ve iletişim detayları için +90 216 518 94 94 numaralı telefondan operasyon birimimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Tümünü Oku

DOLAP BOYUTUNDA KİRALAMA AVANTAJI EKODA'DA

Önemli dosyalarınız, sürekli ihtiyacınız olan eşyalarınız, önemli olduğunu düşündüğünüz malzemeleriniz, sezonluk veya belli bir dönem için saklamak istediğiniz eşyalarınız için Ekoda sizlere dolap büyüklüğünde depolama imkanı sunmaktadır. Bununla birlikte sürekli seyahat edenler, okumak için İstanbula gelip yaz dönemi İstanbul dışına ailesinin yanında kalmaya giden öğrenciler ve daha bir çok kişi ve sektör için ekonomik depolama imkanı Ekoda da !!!

Tümünü Oku

Sayfa: 1 / 2